Nasza oferta

Oferujemy usługi z zakresu położnictwa,  ginekologii, diagnostyki prenatalnej i endokrynologii.

Ginekologia i Położnictwo

To m.in. prowadzenie ciąży, diagnostyka i leczenie niepłodności, badanie cytologiczne oraz wymazy bakteriologiczne, diagnostyka ginekologiczna USG przezpochwowa, antykoncepcja, szczepienia HPV, zaburzenia okresu menopauzy, profilaktyka i diagnostyka raka szyjki macicy oraz inne.

Diagnostyka Prenatalna

Celem diagnostyki prenatalnej jest wczesne rozpoznanie wad rozwojowych u płodu jeszcze w łonie matki. Wczesne rozpoznanie pozwala na rozpoczęcie leczenia jeszcze podczas ciąży, lepsze przygotowanie do porodu, a także zaplanowanie skutecznego leczenia po narodzinach dziecka.

Endokrynologia

Poradnictwo i leczenie w zakresie chorób endokrynologicznych (choroby tarczycy, przytarczyc, zaburzenia okresu menopauzalnego), przygotowanie do ciąży oraz prowadzenie ciąży z problemami endokrynologicznymi.

Poradnia Laktacyjna

To miejsce, w którym możesz uzyskać porady i wsparcie w zakresie m.in.: prawidłowego przystawienia dziecka do piersi, bolesności brodawek, zastoju pokarmu, stanów zapalnych piersi, odciągania i przechowywania pokarmu, niechęci dziecka do ssania piersi, itd.

Współpraca

Współpracujemy z Laboratorium Medycznym Bruss.
Punkt pobrań czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-11.00 oraz w czasie pracy gabinetu.

Sprawdź wyniki on-line

Umów się na wizytę

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych w celu udzielenia odpowiedzi na moje zapytanie. Dane osobowe będą przetwarzane do chwili udzielenia odpowiedzi. Administratorem danych osobowych jest dr med. Katarzyna Leszczyńska Gabinety Lekarskie Gdynia Medica.

Rejestracja telefoniczna

+48 535 511 521 
+48 534 249 748

Godziny rejestracji telefonicznej

Pon - Pt: 16:00 - 19:00

Gabinety lekarskie

Czw - Pt: 14:30 - 21:00

Punkt pobrań LM Bruss

Pn - Pt: 7:00 -11:00
oraz w czasie pracy gabinetu

E-mail

kontakt@gdyniamedica.pl

Adres

ul. Stanisława Filipkowskiego 20a/U3
81-578 Gdynia